Reklama
Reklama

Zamkną TK Maxx w Galerii Malta. Czy galeria przetrwa?

fot. Galeria Malta
fot. Galeria Malta

Z naszych ustaleń wynika, że ostatnie zakupy w popularnym sklepie zrobimy w lutym.

Jak udało nam się ustalić, sklep TK Maxx w Galerii Malta będzie działać do 22 lutego. Po tym terminie otwarty ma zostać sklep sieci na terenie centrum handlowego Posnania. Będzie mieć 2556 metrów kwadratowych powierzchni i będzie jednym z największych sklepów w Posnanii.

Już w październiku, gdy pojawiła się informacja o otwarciu nowego sklepu sieci w znajdującej się po sąsiedzku Posnanii, oczywiste stało się, że sklep z Galerii Malta zostanie zamknięty. Szefostwo Galerii Malta nie chciało jednak komentować sprawy tłumacząc, że nie może ujawnić stanu umów najmu.

Dziś Galeria Malta przyciąga klientów w zasadzie głównie sklepem TK Maxx. Pojawia się więc pytanie, czy po jego zamknięciu galeria w ogóle przetrwa w aktualnej formie. - Nasze centrum handlowe jest nie tylko miejscem, w którym można zrobić zakupy, ale także jakościowo spędzić czas, korzystając z oferty warsztatów, pokazów czy zajęć praktycznych dostępnych w ramach programu Happy Malta - wyjaśniał nam w październiku Henryk Rytwiński, Dyrektor Operacyjny w Onyx Asset Management. Czy to wystarczy, by przyciągnąć klientów? To okaże się w najbliższych miesiącach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
-2℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro