Reklama
Reklama

Korki w parkingu podziemnym galerii King Cross. "Przekroczone ilości spalin"?. Szybka reakcja pracowników.

fot. Tomasz
fot. Tomasz

Napisał do nas w tej sprawie Czytelnik.

W piątek informowaliśmy już na naszym portalu o tym, że osoby decydujące się dziś na zakupy przedświąteczne mogą utknąć w korkach, szczególnie w galeriach handlowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W piątek tuż przed godziną 15:00 napisał do nas w tej sprawie Czytelnik, który robił zakupy w galerii King Cross - Z King Crossa od dwóch godzin z parkingu wyjechać nie można. Wszystko stoi. Na parkingach wyją alarmy o przekroczonych ilościach spalin. Informacje w tej sprawie otrzymali ode mnie. Nie ma policji do kierowania ruchem.

Skontaktowaliśmy się z pracownikami ochrony King Cross, którzy przekazali nam, że udało się już rozładować ruch w parkingu podziemnym - Oddelegowaliśmy pracowników, którzy rozładowali ruch. Poszło to szybko i sprawnie, na ten moment nie ma już korków na parkingu. W okresie okołoświątecznym ruch jest wzmożony, jesteśmy na to przygotowani i staramy się zawsze na bieżąco podejmować interwencję, gdy wpływają do nas takie zgłoszenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
52.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro