Reklama

Znowu odbędzie się jednodniowe szkolenie wojskowe dla chętnych. Ogromne zainteresowanie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. T.S.
Zdjęcie ilustracyjne | fot. T.S.

Tym razem szkolenie zaplanowano na styczeń.

W październiku i listopadzie w jednostkach wojskowych w całej Polsce odbywały się szkolenia dla chętnych w ramach "Trenuj z wojskiem". To wspólna akcja Ministerstwa Obrony Narodowej i Wojska Polskiego, która ma na celu nauczenie chętnych podstawowych umiejętności wojskowych: posługiwania się bronią, strzelania, walki wręcz. Można w trakcie dowiedzieć się co zrobić, gdy zawiedzie GPS, jak przetrwać w terenie i udzielić pierwszej pomocy.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Ponieważ zainteresowanie jednodniowym szkoleniem było ogromne, właśnie ogłoszono, że odbędzie się kolejne. - Tym razem w oparciu o 31 jednostek na terenie całego kraju i w każdym województwie - podaje wojsko. W Poznaniu szkolenie odbędzie się w sobotę, 28 stycznia.

- Od teraz można już zapisywać się na szkolenia. Wystarczy wejść na naszą stronę lub jednostek wojskowych - wybrać termin i miejsce - i zapisać się w bardzo prosty sposób - podając imię, nazwisko, wiek i kontakt. A można to zrobić w dowolny sposób - e-mail, telefon, socialmedia, osobiście - zachęca wojsko.

W przypadku Poznania zgłoszenia należy dokonać na adres mailowy [email protected]. W przypadku pytań można dzwonić pod numer 261 575 059.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro