Reklama

W niedzielę kończą się dwa Świąteczne Jarmarki w Poznaniu. To ostatnia szansa, by je odwiedzić

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Dłużej czynne będą te w pozostałych lokalizacjach.

Po raz pierwszy Betlejem Poznańskie odbywa się w aż czterech miejscach, co czyni je największym w historii tej imprezy. Świąteczne atrakcje znajdziemy na pl. Wolności i Międzynarodowych Targach Poznańskich, na pl. Kolegiackim i Rynku Łazarskim.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Dwa jarmarki zakończą się już dziś. To ostatnia szansa, by wybrać się na Rynek Łazarski i pl. Kolegiacki w świątecznej odsłonie.

Na rynku Łazarskim oprócz stałych stoisk pod nowym zadaszeniem targowiska stanęły drewniane domki handlowe z rękodziełem - biżuterią, ceramiką, artystycznymi ozdobami, świecami. Nie brakuje też stoisk gastronomicznych m.in. ze świątecznymi przysmakami i grzanym winem.

Na pl. Kolegiackim na gości odwiedzających Betlejem Poznańskie czekają również domki handlowe z rękodziełem - biżuterią, ceramiką, artystycznymi ozdobami, świecami. Nie brakuje także stoisk gastronomicznych m.in. ze świątecznymi przysmakami i grzanym winem.

Betlejem Poznańskie na Międzynarodowych Targach Poznańskich potrwa do 23 grudnia, a na pl. Wolności do 27 grudnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro