Reklama
Reklama

W niedzielę kończą się dwa Świąteczne Jarmarki w Poznaniu. To ostatnia szansa, by je odwiedzić

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Dłużej czynne będą te w pozostałych lokalizacjach.

Po raz pierwszy Betlejem Poznańskie odbywa się w aż czterech miejscach, co czyni je największym w historii tej imprezy. Świąteczne atrakcje znajdziemy na pl. Wolności i Międzynarodowych Targach Poznańskich, na pl. Kolegiackim i Rynku Łazarskim.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Dwa jarmarki zakończą się już dziś. To ostatnia szansa, by wybrać się na Rynek Łazarski i pl. Kolegiacki w świątecznej odsłonie.

Na rynku Łazarskim oprócz stałych stoisk pod nowym zadaszeniem targowiska stanęły drewniane domki handlowe z rękodziełem - biżuterią, ceramiką, artystycznymi ozdobami, świecami. Nie brakuje też stoisk gastronomicznych m.in. ze świątecznymi przysmakami i grzanym winem.

Na pl. Kolegiackim na gości odwiedzających Betlejem Poznańskie czekają również domki handlowe z rękodziełem - biżuterią, ceramiką, artystycznymi ozdobami, świecami. Nie brakuje także stoisk gastronomicznych m.in. ze świątecznymi przysmakami i grzanym winem.

Betlejem Poznańskie na Międzynarodowych Targach Poznańskich potrwa do 23 grudnia, a na pl. Wolności do 27 grudnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
4.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro