Reklama

Promocja na stacjach paliw, również w Poznaniu. Kolejki do dystrybutorów. Złotówka taniej na litrze tylko do 17!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Na stacjach Circle K.

W Poznaniu sieć Circle K ma kilka stacji benzynowych. Tymczasem na 370 stacjach sieci w Polsce od 14.00 do 17.00 w czwartek, 15 grudnia, można skorzystać z promocji na paliwo. Wszystkie paliwa Miles oraz MilesPlus są o złotówkę tańsze na litrze. - Przed nami wyjątkowy okres świąteczny, pełen radości i wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi. W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów, chcielibyśmy podarować naszym klientom dodatkowe oszczędności w postaci zniżki na paliwo. Obniżamy ich ceny o złotówkę, co oznacza, że tankując np. 50 litrów, kierowcy będą mogli zaoszczędzić 50 zł podczas jednej wizyty na stacji. To dodatkowe kilometry, które można poświęcić na świąteczne podróże. Mamy nadzieję, że jeszcze większe oszczędności podczas tankowania odciążą naszych klientów w tym trudnym czasie i pozwolą im zrealizować grudniowe plany wyjazdowe do najbliższych. To także ukłon i podziękowanie, że są z nami i wracają na stacje Circle K - mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

W całej Europie w akcji udział bierze ponad 2000 stacji paliw. Jak podaje Circle K, jest to największa w historii firmy promocja paliwowa.

W Poznaniu w akcji udział biorą stacje przy: ul. Wojciechowskiego 4, Chartowo 21, Piłsudskiego 110, Bobrzańskiej 21, Głogowskiej 218, Czechosłowackiej 108 oraz Szymanowskiego 13.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
24℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro