Reklama
Reklama

Już w piątek pierwszy konkurs w ramach Poznań Ice Festival

Ubiegłoroczny festiwal | fot. Przemysław Łukaszyk
Ubiegłoroczny festiwal | fot. Przemysław Łukaszyk

W tym roku impreza odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W piątek o 16.00 rozpocznie się Konkurs Małej Rzeźby, który potrwa do 19.00. Na sobotę zaplanowano Speed Ice Carving - potrwa od 12.00 do 18.30. W niedzielę odbędzie się natomiast konkurs główny. Zacznie się o 9.00 i potrwa do 17.00. W międzyczasie, pomiędzy 11 i 15, planowane są warsztaty dla dzieci.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Film/kino - to tematyka pierwszego konkursu festiwalowego. Co wyczarują z prostego bloku lodowego nasi zawodnicy?? Jak podejdą do tego z pozoru łatwego tematu?? Zapraszamy na targi poznańskie już od 16:00 (wejście wschodnie) - zachęcają organizatorzy.

W zmaganiach udział weźmie 24 rzeźbiarzy z różnych stron świata. Najbardziej widowiskowa konkurencja odbędzie się w sobotę. Wówczas uczestnicy będą musieli w kilkadziesiąt minut odtworzyć konkursowy wzór.

Poznań Ice Festival odbywa się od lat i cieszy się świetną renomą. To wydarzenie w ramach Mistrzostw Świata w Rzeźbieniu w Lodzie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro