Reklama
Reklama

Staże studenckie w UM: przyjmowanie zgłoszeń od poniedziałku

Do 8 maja potrwa rekrutacja na letnie i jesienne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Już od poniedziałku, 20 kwietnia, wszyscy chętni będą mogli się zgłosić do programu. W tym roku w edycji letniej dostępne są 82 miejsca, a w jesiennej - 83.

Swoją ofertę Urząd Miasta kieruje do studentów III, IV i V roku oraz studentów I i II roku studiów uzupełniających. Edycja letnia rozpocznie się w czerwcu i zakończy w sierpni, jesienne potrwa od września do listopada.

Studenci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny do wybranego wydziału UM będą pracować 18 godzin tygodniowo i otrzymają wynagrodzenie za wykonywanie powierzonych zadań.

Wszyscy zainteresowani muszą najpóźniej do 8 maja złożyć wypełnioną ankietę i list motywacyjny w Biurze Podawczym UMP na Placu Kolegiackim 17 (dokumenty do pobrania na stronie www.poznan.pl).

Aby móc wziąć udział w stażu trzeba posiadać studenta III, IV lub V roku oraz studiować nakierunku odpowiadającym oczekiwaniom danego wydziału.

Dodatkowe informacje na temat staży studenckich można uzyskać w poniedziałki i czwartki (w godz. 8.00-16.00) oraz we wtorki, środy i piątki (w godz. 7.30. -15.30) pod numerem telefonu 061 878-55-10.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.32 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro