Reklama
Reklama

Festiwal prezentów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Spotkać można 120 wystawców

fot. MTP
fot. MTP

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych organizowany w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego wystartował w piątek.

Podczas wydarzenia spotkać będzie można wystawców, artystów-rękodzielników i galerie sztuki nieużytkowej. "Zapraszamy na bajeczny weekend z Festiwalem Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Już w piątek rozpoczynamy jedno z bardziej kolorowych wydarzeń w portfolio Grupy MTP. Nie może na nim zabraknąć fanów rękodzieła, dekoracji do domu oraz poszukiwaczy oryginalnych prezentów na zbliżające się wielkimi krokami mikołajki i Święta Bożego Narodzenia" - zapowiada Barbara Vogt, dyrektor Festiwalu.

Jak zapewniają organizatorzy, coś dla siebie znajdą zarówno fani dekoracji świątecznych, jak i oryginalnych akcesoriów domowych czy zabawek dla dzieci. Nie zawiodą się także poszukiwacze unikatowej mody i biżuterii, a także wielbiciele ręcznie robionej ceramiki oraz galanterii skórzanej. W sumie spotkać będzie można ponad 120 artystów z całej Polski.

Wśród atrakcji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można wymienić również warsztaty z dekoracji szklanych bombek czy aukcję obrazów.

W piątek Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych potrwa do godziny 20:00. W sobotę od 11:00 do 20:00 a w niedzielę od 11:00 do 19:00. Pawilon PCC, poziom 0. Wejście vis a vis Dworca Zachodniego. Bilety kosztują 25 złotych normalny i 20 złotych ulgowy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro