Reklama

Uprawiał konopie indyjskie w pomieszczeniu gospodarczym. Zabezpieczono 176 krzaków i sporo suszu

fot. policja
fot. policja

Wpadł 37-latek.

Policjanci z Kościana ustalili, że na jednej z posesji może odbywać się uprawa konopi indyjskiej znacznych rozmiarów. - Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych, które użytkował 37-latek z Kościana, policjanci zabezpieczyli łącznie 176 krzaków konopi indyjskich o różnym etapie wzrostu oraz 7,7 kg suszu tej rośliny, a także sprzęt i narzędzia służące do uprawy konopi - informuje policja.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. Tel. +48 94 355 34 44, info@subaltyk.pl
REKLAMA

Mężczyznę zatrzymano. Usłyszał zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste, a także posiadania znacznych ilości środków odurzających. 37-latka tymczasowo aresztowano. Grozi mu do 10 lat więzienia.