Reklama
Reklama

Nowa inwestycja w Koziegłowach

W roku 2021 Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła realizację kompleksu 3 wolnostojących budynków mieszkaniowych położonych przy ul. Topolowej w Koziegłowach.

Wszystkie mieszkania mają zagwarantowane miejsca postojowe w halach garażowych. Budynki wyposażone będą w windy, a z niektórych lokali ze względu na położenie w najwyższym miejscu Koziegłów rozpościerać się będzie spektakularny widok na panoramę Poznania. Różnorodność położenia lokali oraz funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na dogodny wybór wymarzonego mieszkania.

W listopadzie pierwsi mieszkańcy wprowadzili się do pierwszego bloku - Topolowa 27c.

Drugi z budynków - jest w stanie surowym zamkniętym.

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi mieszkaniami - nie tylko wśród mieszkańców Koziegłów - Spółdzielnia rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ostatnim - trzecim budynku. Realizacja tego budynku rozpocznie się zaraz po Nowym Roku.

"Biorą pod uwagę sytuację na rynku - związaną głównie z problemem kredytowania - jesteśmy zadowoleni z poziomu sprzedaży - twierdzi Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej im. 23 Lutego w Koziegłowach - Ryszard Jaroniec. 40-letnia obecność na rynku mieszkaniowym, jakość naszych inwestycji i konkurencyjna w stosunku do poznańskich cena metra kwadratowego wpływają na atrakcyjność naszej oferty mieszkaniowej."

Zainteresowanych ofertą zapraszamy na:

https://inwestycja.kozieglowy.com.pl/


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro