Reklama
Reklama

Wigilia firmowa i Święta z Estellą

Przeraża Cię wizja organizacji wigilii firmowej? Z naszą pomocą stanie się to o wiele prostsze! Estella to nie tylko restauracje, to także catering na najwyższym poziomie.

Dania z oferty świątecznej to tradycyjne potrawy jak barszcz z uszkami, karp z cebulką, pierogi z kapustą i grzybami czy filet z kaczki, ale także zeszłoroczna nowość, która cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem, czyli dania wegetariańskie - gołąbek warzywny, pieczarki portobello zapiekane z salsą pomidorową na kaszy pęczak, czy boczniaki w tempurze z sosem greckim.

Słodki poczęstunek do kawy? W ofercie mamy także znakomite ciasta z cukierni Camargo (Przeźmierowo, ul. Rynkowa) jak sernik, piernik czy makowiec.

Potrzebujesz wypożyczyć zastawę, sztuciec czy podgrzewacze? Mam szerokie zaplecze cateringowe, więc z pewnością pomożemy także w tej kwestii, wystarczy że dopiszesz chęć wypożyczenia w uwagach w formularzu.

Potrawy dostarczymy pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie terminie. Zamów i spędź przyjęcie wigilijne dla pracowników czy kontrahentów w miłej, świątecznej atmosferze.

Sprawdź ofertę na www.sklep.estella.pl

Lub uzupełnij formularz i odeślij go na adres [email protected]

A jeśli myślisz już o uroczystej kolacji w gronie najbliższych zachęcamy do składania zamówień na potrawy świąteczne, które dowieziemy także w Wigilię. Pozwól sobie na spędzenie przedświątecznych dni z najbliższymi, nie martwiąc się gotowaniem.

Zamówienia dowozimy 23 grudnia 2022 od godziny 16 do 20 oraz 24 grudnia 2022 od godziny 8 do 12.

Więcej informacji
Sklep internetowy 785 002 832 / [email protected]
Catering 661 966 804 / [email protected]
Estella Poznań 661 966 805 / [email protected]
Estella Baranowo 661 966 813 / [email protected]
Estella Suchy Las 693 749 333 / [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
86.06 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro