Reklama
Reklama

Trwają poszukiwania nastolatki. Może przebywać w Poznaniu w towarzystwie 22-latka

fot. KMP Sosnowiec

Dziewczyna od kilkunastu dni nie kontaktowała się z bliskimi.

Czynności prowadzi zespół ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu. Policjanci poszukują 17-letniej Aleksandry Młynarskiej.

"W dniu 14.11.2022 roku około godziny 22, 17-latka opuściła miejsce zamieszkania. Z ustaleń wynika, iż może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który zamieszkuje wraz z bratem w wieku 16 lub 17 lat. Rodzice mężczyzny mają przebywać poza granicami kraju" - informuje podkom. Sonia Kepper, oficer prasowy policji w Sosnowcu.

Nastolatka ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy ciemny blond długie kręcone. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę czarno-różową z napisem "The North Face" i czapkę czarną z rogami. Miała też różową torebkę z napisem "The North Face".

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu pod numer telefonu Dyżurnego 47 8521 255, 47 8521 200.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne dziś ostrzeżenie IMGW! Również dla Poznania
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro