Reklama
Reklama

"Istna rzeź" na parkingach na poznańskim Dębcu. Zdewastowano kilkadziesiąt aut!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W tej sprawie napisało do nas kilku Czytelników.

- 25 listopada około 3.00 w nocy na Dębcu w Poznaniu osoba uszkadzała pojazdy zaparkowane w rejonie ulic Kasztanowej, Łozowej, Racjonalizatorów. Przebijała koła i uszkadzała inne elementy aut. Osoby poszkodowane prosi się o kontakt z komisariatem Poznań Wilda - napisał do nas Czytelnik. Ale nie on jeden.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Na parkingu pracowników Volkswagena istna rzeź, dziesiątki samochodów z wybitymi szybami, przebitymi oponami i zniszczonymi karoseriami i lusterkami. Działa policja - dodał kolejny Czytelnik. - Na parkingu VW przy 28 Czerwca 1956 ktoś uszkodził ponad 20 aut. Powybijane szyby, dewastacja środka, poprzebijane opony. Na jednym aucie są ślady krwi. Na miejscu jest policja - relacjonuje następny.

  • Aktualizacja
    piątek, 25.11.2022 r., godz. 08.04
    Aktualizacja
    piątek, 25.11.2022 r., godz. 08.04
    Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji przyznaje, że zatrzymano mężczyznę podejrzanego o dokonanie zniszczeń. To 29-letni poznaniak. - Apelujemy do wszystkich osób, których auta zostały uszkodzone, by zgłaszały się na komisariat policji na Wildzie. Tych aut jest sporo, ale dopiero jak wszyscy się zgłoszą, będziemy mieć pełny obraz sytuacji - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro