Reklama
Reklama

Jarmark świąteczny na MTP robi wrażenie. W weekend kolejne atrakcje

fot. Maciej Karwowski
fot. Maciej Karwowski

Wśród nich koncert Mezo.

W sobotę minie tydzień od otwarcia jarmarku w ramach Betlejem Poznańskiego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy już szykują atrakcje na najbliższy weekend. - W najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-12:20 na scenie odbędzie pokaz posłuszeństwa i tresury psów przygotowany przez OPP w Poznaniu. Będą także konkursy z nagrodami oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży w sąsiadującym z jarmarkiem Poznań Congress Center - zapowiadają.

W sobotę o 13.00 odbędzie się czytanie świątecznych bajek, a o 14.30 zagra Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. - Głównym punktem programu będzie koncert Mezo, który wystąpi na scenie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego o godzinie 17:00.

Kolejne atrakcje w niedzielę. Na terenie jarmarku będzie można spotkać Myszkę Minnie i Myszkę Miki. Na 17.00 zaplanowano koncert kolęd i świątecznych pieśni polskich oraz ukraińskich w wykonaniu solistów Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.

Oczywiście będzie można skorzystać ze stałych atrakcji - m.in. świątecznej kolejki, karuzeli, zjazdu na pontonach, symulatora lotu saniami, czy młyńskiego koła i lodowiska. Można tam także coś zjeść. - Oferta gastronomiczna jest bardzo szeroka - od tradycyjnych rozgrzewających potraw takich jak bigos, krokiety czy pierogi - po słodkości: gofry, churrosy czy owoce w czekoladzie.

Oto, jak jarmark prezentuje się na zdjęciach:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro