Reklama
Reklama

Czym jest Realme GT?

Dzisiaj o miano najlepszych telefonów na rynku nie walczy już tylko Samsung i Apple. Modeli wartych uwagi jest znacznie więcej, a z roku na rok mniej znani producenci udowadniają, że potrafią stworzyć telefony komórkowe, które swoją specyfikacją mogą konkurować ze światowymi gigantami. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego warto zainteresować się modelem Realme GT.

Realme - co to za marka?

Realme to dość świeża na rynku firma elektroniczna, która produkuje między innymi telefony komórkowe. Swój debiut zaliczyła bowiem dopiero w 2018 roku. Tym samym przez wiele osób skazywana była na porażkę w związku z tym, jak ogromną popularnością cieszyły i cieszą się marki Samsung oraz Apple. Z racji swojej dość krótkiej obecności na rynku smartfonów Realme nie posiada jeszcze w swoim portfolio zbyt wielu modeli telefonów komórkowych. Pamiętajmy jednak, że to nie liczba w tym przypadku jest najważniejsza, a zdecydowanie jakość. Tutaj marka Realme ma dużo więcej do powiedzenia, gdyż jej urządzenia błyszczą pod kątem specyfikacji, oferując tanie, a jednocześnie bardzo dobre telefony. Co ciekawe, Realme określana jest jako jedna z najszybciej rozwijających się marek smartfonów na świecie, co zdecydowanie umacnia jej dzisiejszą pozycję na rynku.

Chińskie marki telefonów, takie jak właśnie Realme czy Xiaomi, szturmem podbijają rynek smartfonów. Co ciekawe, skutecznie udaje im się walczyć ze stereotypem między innymi w Polsce związanym z określeniem tak zwanej 'chińszczyzny'. Chińskie marki stawiają coraz bardziej odważne kroki w branży elektronicznej, a ich urządzenia mogą się pochwalić świetną specyfikacją oraz ciekawym designem. Tym samym coraz częściej Realme czy Xiaomi może konkurować z innymi, nawet największymi markami, które są widoczne na rynku od kilkunastu lat. Klienci zdecydowanie doceniają możliwość zakupu telefonów po niskiej cenie, które są tak bardzo wydajne. Stosunek jakości do ceny stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Popularność Realme GT

Wbrew pozorom o Realme GT jest obecnie bardzo głośno na całym świecie. Jest to najtańszy smartfon z najmocniejszym, najwydajniejszym procesorem Snapdragon 888. Tym samym możemy zakupić jedno z najmocniejszych urządzeń na rynku w zdecydowanie niższej cenie w porównaniu do najpopularniejszych producentów. Zaletami tego modelu są między innymi:

  • szybkie odblokowywanie telefonu
  • bardzo dobry ekran typu AMOLED
  • dobry aparat zarówno podczas robienia zdjęć za dnia, jak i w nocy
  • pełne ładowanie w zaledwie 35 minut!
  • topowa wydajność na rynku smartfonów
  • brak przegrzewania urządzenia
  • stabilizacja cyfrowa podczas nagrywania video.

Mocne strony Realme GT

Najmocniejszą stroną Realme GT jest wspomniana wcześniej specyfikacja oraz wydajność, która może konkurować z o wiele droższymi smartfonami. Ze względu na swoją cenę staje się modelem dostępnym dla wszystkich. W szczególności zdecydują się na niego osoby wymagające, którym zależy na najlepszej możliwej wydajności, ale jednocześnie nie chcą one przepłacać za logo znanego producenta. Realme GT nie bez powodu stał się tak popularny na rynku - stosunek jakości do ceny stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Z uwagi na swoją niską jak na dzisiejsze smartfony cenę jest on również idealnym prezentem dla najbliższych na każdą okazję.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
26℃
13℃
Poziom opadów:
6.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro