Reklama

Black Week w salonach Pan Materac w Poznaniu - promocje nawet do 50%!

Wielkie promocje w salonach Pan Materac w Poznaniu! Black Week z rabatami sięgającymi nawet do 50% od cen regularnych na wybrane produkty. Przyjdź do jednego z naszych salonów w Poznaniu i wykorzystaj wyjątkowe obniżki cen na Black Week! Zapraszamy!

Promocje do 50% z okazji Black Week w salonach Pan Materac!

Tydzień wielkich wyprzedaży w salonach Pan Materac! Black Week to coraz popularniejsze w naszym kraju wydarzenie, do którego z każdym rokiem dołącza coraz więcej sklepów. W tym gronie nie może zabraknąć Pana Materaca! Podczas tegorocznego Black Week wybrane produkty dostępne z rabatami nawet do 50% od cen regularnych!

Pełna oferta produktowa Black Week w Pan Materac na: www.panmaterac.pl/black-week-58

Jak co roku, w każdym z salonów Pan Materac, wiele wysokiej jakości produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Materace do spania od renomowanych na rynku producentów w niższych cenach - Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Tempur, Gomarco, Sembella, Curem, Serta i wiele innych - wybrane materace w promocji do 50%!

Rabatami objęte zostały również inne produkty! Stylowe i solidne łóżka tapicerowane i drewniane dostępne w obniżonych cenach do 15%, natomiast niezbędne w sypialni akcesoria jak kołdry, poduszki, pościele i prześcieradła z rabatami sięgającymi do 20%!

Przyjdź do salonów Pan Materac w Poznaniu, skorzystaj z porad naszych doradców i wybierz najwyższej jakości produkty do sypialni w najlepszych cenach z okazji Black Week! Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Poznaniu:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-poznan-57
Galeria HOMEPARK FRANOWO
ul. Szwedzka 10A, lok. 5b
61-285 Poznań
tel.: 693 649 019
tel.: 612 612 020
e-mail: [email protected]

https://www.panmaterac.pl/c/materace-poznan-56
Galeria TOP MEBLE
ul. Poznańska 140
62-052 Komorniki
tel.: 693 649 019
tel.: 612 612 002
e-mail: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
34.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro