Reklama
Reklama

Studenci w kurtkach na zajęciach w salach wykładowych UAM na Morasku. "Czy tak powinno wyglądać studiowanie w XXI wieku?"

fot. UAM
fot. UAM

Mamy odpowiedź uczelni.

O chłodzie panującym w budynku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych poinformowała nas Czytelniczka. - Minusowe temperatury za oknem i nieco więcej w salach wykładowych UAM na Morasku. Studenci siedzą na zajęciach w pikowanych, zimowych kurtkach... Później zdziwienie, że przychodzimy na zajęcia z pociągającym nosem? Ręce marzną, że notatki musielibyśmy robić w rękawiczkach. Czy tak powinno wyglądać studiowanie w XXI wieku? - dopytuje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Małgorzata Rybczyńska, rzeczniczka prasowa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przyznaje, że nie doszło tam do żadnej awarii. - "Właściwa" temperatura i kwestia noszenia kurki to sprawy indywidualnych odczuć. Jeśli chodzi o temperaturę w pomieszczeniach na wspomnianym wydziale, nic w ostatnich dniach się nie zmieniło - ogrzewanie funkcjonuje prawidłowo - zapewnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
65.08 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro