Reklama
Reklama

Najpierw pobili mężczyznę, a potem ciągnęli go za samochodem. "Nie mieli litości". Zakończył się proces sądowy

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. lcv2105/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. lcv2105/pixabay.com

Chodzi o trzech oskarżonych z Ostrowa Wielkopolskiego.

W brutalnym czynie brało udział trzech mężczyzn. Mieli najpierw pobić mężczyznę, a potem ciągnąć za samochodem, w wyniku czego ich ofiara zmarła. Prokurator domagał się dla dwóch mężczyzn po 25 lat więzienia i jak podaje OSTROW24.tv, dla trzeciego z nich za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym 15 lat więzienia.

Jak relacjonuje ostrowski portal, prokurator przekonywał sąd, że oskarżeni nie mieli litości - Nawet w sytuacji, gdy trzeci z nich wycofał się od dalszego udziału w zemście na 35-latku, dwaj pierwsi kontynuowali szokujące praktyki.

W trakcie procesu sądowego wyszły na jaw szokujące fakty. Okazało się, że oskarżeni nie tylko bili 35-latka, ale także kopali go, rzucali nim, a na koniec ciągnęli za samochodem. Jak zauważa OSTROW24.tv, jeden z oskarżonych powiedział kolegom, żeby przestali bić 35-latka, bo go zabiją, jednak nie zrobiło to na nich wrażenia.

Oskarżeni podczas procesu przepraszali i wyrażali skruchę. Wyrok zapadnie dopiero 28 listopada. Partnerka ofiary żądała 25 lat pozbawienia wolności dla oskarżonych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro