Reklama
Reklama

Plac na MTP zamienił się w magiczne miasteczko św. Mikołaja (zdjęcia)

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

W sobotę o godzinie 11:00 otwarta została brama Poznańskiego Jarmarku Świątecznego.

Jak już zapowiadaliśmy, na weekend otwarcia jarmarku na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich przygotowano liczne atrakcje. Do godziny 14:00 każdy będzie mógł nieodpłatnie pojeździć na łyżwach na oświetlonym girlandami lampek lodowisku"

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"W sobotnim programie znalazły się także pokazy jazdy figurowej. Z kolei na jarmarkowej scenie o godzinie 12:30 rozpocznie się spektakl dla najmłodszych pt. "W magicznej chacie czarownicy". Od 15:00 startuje widowiskowy, zimowy pokaz iluzji, a już o 17:00 ceremonia otwarcia jarmarku z udziałem prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. To właśnie wtedy nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki, a chwilę później na scenie wystąpi gwiazda otwarcia - Natalia Kukulska" - zapowiadają organizatorzy.

W niedzielę w godzinach 12:00-14:00 na Poznańskim Jarmarku Świątecznym będzie można spotkać postacie z bajek. A o godzinie 17:00 na scenie wystąpi Kasia Wilk.

Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich otwarty będzie do 23 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro