Reklama
Reklama

Garbary: niemal potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. "Może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia"

fot. andy1983 / wykop.pl

A wszystko wydarzyło się 24 września.

Swoją historię opisał na portal wykop.pl użytkownik andy1983. - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem - napisał. Mężczyzna ustalił też markę samochodu - wiadomo, że był to Mercedes GLA. Podał też numer rejestracyjny auta. - Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia - zaapelował do użytkowników Wykopu.

Historię nagłośnił m.in. Poznaniator, który umieścił na Facebooku krótkie nagranie przedstawiające zdarzenie. - Kierowca prędzej czy później i tak zostanie znaleziony, więc rozsądniej będzie jak od razu sam zgłosi się na policję z prawem jazdy w zębach - napisał.

A wyglądało to tak:
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
28.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro