Reklama
Reklama

Chcesz zostać urzędnikiem? Prawie 40 wakatów czeka

fot. Alex Aender / UM Poznań
fot. Alex Aender / UM Poznań

Magistrat i miejskie jednostki szukają pracowników.

Kto jest poszukiwany? - Poszukiwani są pracownicy ds. zbiegów i ewidencji w Wydziale Podatków i Opłat. Pracę znajdzie także kierowca samochodu osobowego w Wydziale Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych. Natomiast Wydział Informatyki przyjmie specjalistę ds. analiz i wdrożeń - informuje Urząd Miasta. - Gabinet Prezydenta zatrudni osobę na stanowisko ds. reprezentacji, a Wydział Obsługi Urzędu - ds. zarządzania obiektami. Główny specjalista ds. projektów poszukiwany jest w Biurze Nadzoru Właścicielskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Ale to nie koniec. - W Wydziale Kształtowania i Ochrony Środowiska pracę znajdą osoby ds. adaptacji do zmian klimatu a także główny specjalista ds. strategii i programów klimatycznych. Poszukiwana jest także osoba ds. analiz i prac studialnych w Wydziale Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej.

Pracowników szukają też miejskie jednostki organizacyjne: to m.in. Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ, Zakład Dróg Miejskich, Zakład Robót Drogowych, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, DPS, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Nasz Dom". - Księgowa, specjalista ds. księgowości i analiz, psycholog oraz opiekun dziecięcy/młodszy wychowawca/wychowawca poszukiwani są w Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu. Jest tam także oferta skierowana do osób ukraińskojęzycznych - nabr na posadu psiholog u mskiy centr krizovogo vtruchannya u poznan.

Ofert jest zdecydowanie więcej. - Urzędnikiem samorządowym może być osoba, która: posiada kwalifikacje zawodowe wymagane na stanowisku, opisane w ogłoszeniu rekrutacyjnym; ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe i ma nieposzlakowaną opinię.

Oferty można znaleźć TU i TU.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro