Reklama
Reklama

Co się dzieje na rondzie Starołęka?

fot. Wojtek
fot. Wojtek

Duże auta i "grzebanie" przy studzienkach.

- Możecie dowiedzieć się co od kilku tygodni wieczorami, w nocy lub w weekendy robią na rondzie Starołęka? Około 10 samochód ciężarowych firmy Blejkan już któryś raz z rzędu stoi przez dłuższy czas, a pracownicy grzebią coś przy studzienkach - napisał do nas w ubiegłym tygodniu Wojtek. Ale takich wiadomości otrzymaliśmy więcej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Okazuje się, że to prace, za które odpowiada Aquanet. - Na rondzie Starołęka rozpoczęliśmy prace renowacyjne kolektora prawobrzeżnego - wyjaśnia Agnieszka Kaczmarek z Aquanetu. - Rzeczywiście do dnia 11 listopada trwały tam prace, które wymagały zajęcia tymczasowego - to największe utrudnienia związane z tą inwestycją - dodaje.

Prace te zakończono, ale w planach jest jeszcze wymiana włazów. - Jednak zgodnie z informacją z działu inwestycji, ten etap nie powinien już być tak uciążliwy - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.32 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro