Reklama

Przebudowa wodociągu na Starym Rynku. Przerwa w dostawie wody

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Myriams-Fotos/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Myriams-Fotos/pixabay.com

Pojawiły się również zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulic Wrocławskiej i Paderewskiego.

Od poniedziałku zmienił się dojazd do placu budowy na płytę Starego Rynku (dla pojazdów upoważnionych). Na ul. Wrocławskiej rozpoczęły się wykopy związane z wymianą sieci wodno-kanalizacyjnej. Droga będzie nieprzejezdna przez około dwa tygodnie. Drogami dojazdowymi do starorynkowej płyty są ul. Paderewskiego oraz ul. Wroniecka.

Na dni 14-15 listopada wykonawca inwestycji zaplanował prace związane z wodociągiem na wysokości ul. Sierocej. W trakcie robót utrudniony będzie wjazd na Stary Rynek dla pojazdów upoważnionych od ul. Paderewskiego ze względu na ustawiony sprzęt. Zostanie także zawężony chodnik w obrębie skrzyżowania ul. Paderewskiego i Sierocej (strona północna) - podaje Miasto Poznań.

We wtorek, 15 listopada, planowane jest przełączenie przyłączy wodociągowych znajdujących się po południowej stronie Starego Rynku. Z tego powodu konieczne będzie czasowe wyłączenie wody. W godzinach 8-15 woda nie popłynie do nieruchomości pod numerami Stary Rynek 70-84, Zamkowa 6, Paderewskiego 11 oraz przy ul. Sierocej. Krótszą przerwę w dostawie wody, bo w godz. 8-11, przewiduje się do pozostałych nieruchomości przy ul. Paderewskiego oraz Stary Rynek (numery 58-68). Wykonawca informuje, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie podczas prac.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro