Reklama
Reklama

Ogromne korki w okolicach ronda Rataje. "Dojazd - dramatyczny"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Korkują się wszystkie dojazdy oraz samo rondo.

Już w czwartek pisaliśmy o dużych korkach, jakie każdego dnia tworzą się w okolicach ronda Rataje. Jak dziś przekonują nasi Czytelnicy, w weekend lepiej w tym miejscu nie jest. "Chciałabym zwrócić uwagę na rondo Rataje w weekendy. Miało być tak pięknie, ale jest inna rzeczywistość. Na samym rondzie stoję 20minut! Całe rondo stoi bo nikt nie może zjechać. Brawo, brawo dla pana prezydenta" - pisze Czytelniczka. "Dojazd do ronda Rataje - dramatyczny" - dodaje kolejna osoba. "Korki od Środki po rondo Rataje... jeden dzień były wszystko zamknięte i ludzie dziś szaleją" - czytamy w następnej wiadomości.

Nasz Czytelnik zgłasza nam też problemy w okolicach ulicy Milczańskiej. "Wracam z pracy i 20 min stoję na osiedlowej drodze w korku. Budują blok za blokiem, dołożyli Posnanię i nie da się tą ulicą przejechać" - pisze.

Służby nie mają informacji, by w tych miejscach doszło do jakiś zdarzeń drogowych. Na razie również MPK nie odnotowuje na trasach większych utrudnień.

Tradycyjnie wzmożony ruch w tych miejscach może oznaczać, że w weekend więcej osób wybrało się na zakupy do pobliskich galerii handlowych.

Przypominamy, że na bieżąco sytuację na poznańskich drogach można śledzić w serwisie korki.epoznan.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro