Reklama
Reklama

Korek od Franowa po rondo Rataje. Przedświąteczne szaleństwo zakupowe

fot. Kadr filmu od Czytelnika
fot. Kadr filmu od Czytelnika

O gigantycznych korkach poinformowali nas Czytelnicy.

Jeden z Czytelników napisał do nas o godzinie 19:28 - Czy wiecie co się dzieje na Ratajach? korek ma już pewnie kilometr przy dojeździe do ronda, od strony Franowa. pokonanie 50 m zajęło mi ok 10minut...

Kolejny Czytelnik w podobnym czasie napisał - Korek na dojeździe do ronda Rataje od strony Ikea.

Służby nie potwierdzają żadnego zdarzenia drogowego w okolicach od Franowa do ronda Rataje. Mieszkaniec Poznania zasugerował, że być może jest to przedświąteczny korek - Byłem w galerii Posnania, ciężko było po zakupach wyjechać stamtąd. W galerii masa ludzi i też wyjazd zablokowany był przez korek na głównej ulicy. Bardzo długo zajęło nam wyjechanie z parkingu. Ludzie masowo ruszyli na zakupy - powiedział nam Adam, mieszkaniec okolic ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Kom. Maciej Święcichowski z poznańskiej policji również nie potwierdza zdarzenia drogowego - Na odcinku od Franowa do Rataj powstał korek najprawdopodobniej w wyniku szaleństwa zakupowego. Bardzo dużo ludzi ruszyło na zakupy przedświąteczne, stąd utworzył się zator. Nie odnotowaliśmy w tych rejonach żadnego zdarzenia drogowego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
7 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro