Reklama

W Lidlu można kupić lody o smaku... rogala świętomarcińskiego!

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Wyprodukowała je rodzinna firma Willisch z Wągrowca.

Choć rogale świętomarcińskie są produktem regionalnym, lody o smaku rogala trafiły do sklepów sieci Lidl w całej Polsce. Jak smakują? - Smak lodów bardzo mocno przypomina oryginał, a wiec prawdziwy, certyfikowany rogal świetomarcinski. Wyczuwalne sa nuty białego maku, migdałów, rodzynek i samego ciasta francuskiego. Lody sa naprawde konkretne, poniewaz Willisch nie stosuje napowietrzania - informuje producent.

Zimowe ferie nad Bałtykiem w Linea Mare 5* w Pobierowie: ciepły basen, sauny i SPA, komfortowe pokoje oraz CODZIENNE, tematyczne animacje dla dzieci. Rezerwuj wcześniej i złap termin
REKLAMA

Lody trafiły do chłodziarek 7 listopada, ale będą dostępne tylko przez chwilę. To limitowany produkt, więc jeśli zostanie wykupiony - w najbliższym czasie nie wróci do sprzedaży. W zamrażarkach trzeba szukać lodów o nazwie "Tradycyjny Poznański Rogalik".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu