Reklama

Brutalne pobicie ucznia w Jarocinie. Bo nazwał dziewczynę dzi*ką

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tom und Nicki Loeschner z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tom und Nicki Loeschner z Pixabay

Sprawą zajmuje się policja.

Jak opisuje portal jarocinska.pl, do zdarzenia doszło 21 października. W internecie pojawiło się nagranie z tego zajścia. Widać na nim, jak trzy młode osoby biją czwartą. Wszystko rozgrywało się przy Zespole Szkół Podstawowych nr 2 w Jarocinie, w miejscu, w którym nie ma już monitoringu. Jak piszą dziennikarze lokalnego portalu, sceny z krótkiego nagrania przypominają "amatorskie walki w klatce".

Trzech chłopców atakuje czwartego. Biją go w twarz, w głowę, powalają na ziemię, kopią po całym ciele. Ofiarą ma być chłopiec, który od września chodzi do tej szkoły. Jak twierdzi, został pobity, bo obraził kilka razy koleżankę z klasy. Na koniec kazali mu zachować milczenie, a jeśli tego nie zrobi to wywiozą go do lasu w bagażniku samochodu. Nastolatek, który został pobity przyznaje, że nazwał koleżankę "dziwką". Jest mu wstyd. Przeprosił dziewczynę. Jeden z napastników ma być jej chłopakiem.

Ofiara nie chciała dzielić się z bliskimi informacją o pobiciu, ale gdy chłopak dowiedział się, że ci sami nastolatkowie ponownie chcą go pobić, o wszystkim powiedział mamie. Kobieta zgłosiła sprawę policji i w szkole. Wie, że jej syn obrażał koleżankę i potępia jego zachowanie, ale jak zauważa, chłopcy nie mieli prawa by samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.

Szkoła czeka na ustalenia policji w tej sprawie. Wiadomo, że tylko jeden z napastników to uczeń zespołu szkół. Wszystkim napastnikom grożą konsekwencje za udział w bójce i pobiciu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
8.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro