Reklama
Reklama

Już w weekend polecimy z Poznania do Krakowa. Podano szczegóły

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Łukasz Kędziora

Linia Ryanair uruchamia nowe połączenie z Ławicy.

To potwierdza wcześniejsze zapowiedzi linii lotniczej Ryanair o wprowadzeniu tej krajowej trasy do systemu rezerwacyjnego w sezonie jesień/zima 22/23.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"Od 30 października Kraków będzie bliżej Poznania! Krótki citybreak i dłuższy wypoczynek w dawnej stolicy Polski skraca się ze średnio 8. godzinnej wyprawy do wygodnego godzinnego lotu. A to wszystko dzięki linii lotniczej Ryanair, której samoloty 3 razy w tygodniu, już od niedzieli, z lotniska Ławica, polecą do stolicy Małopolski. Decyzja Ryanair pokazuje, że odbudowa ruchu lotniczego ma się dobrze i jest obrazem naszych bardzo dobrych wyników w Poznaniu. Łącznie z połączeniem do Krakowa, na jesień i zimę '22/'23, linia lotnicza Ryanair zapowiedziała rekordową siatkę połączeń z 24. trasami. Przed nami jeszcze w sezonie jesiennym 2022, od Ryanair powrót połączenia do Tel Awiwu, zwiększona częstotliwość połączeń do Ammanu i Rzym realizowany pierwszy raz na zimę. 24 trasy od Ryanaira już w systemie rezerwacyjnym. Polecam loty z Ławicy, a teraz szczególnie ten do Krakowa. Teraz to już jest w Waszych rękach, w rękach mieszkańców Poznania i Wielkopolski " - kometuje Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań - Ławica.

To już pewne, że połączenie będzie realizowane 3 razy w tygodniu - w czwartki, soboty i niedziele:

- 4- POZ 22:20 23:20 KRK
- 6 -POZ 22:20 23:20 KRK
- 7- POZ 06:00 07:00 KRKNajczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro