Reklama

Golęcin: zmiana organizacji ruchu z powodu otwarcia Parku Iluminacji. Będzie ruch wahadłowy

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Od piątku w Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego na Golęcinie znowu działać będzie Lumina Park.

Miasto Poznań zapowiada z tego powodu zmianę organizacji ruchu oraz podpowiada, jak najłatwiej dostać się do parku pełnego atrakcji. Najprościej dojechać do parku komunikacją miejską, wysiąść na przystankach "Wojska Polskiego" lub "Golęcin", a następnie skorzystać z wejścia od strony ul. Wojska Polskiego. Dojeżdżający samochodami mogą skorzystać z parkingu przy ul. Wojska Polskiego (przy Uniwersytecie Przyrodniczym) - informuje Miasto Poznań.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Dojechać do Lumina Parku będzie można również ulicą Warmińską od strony ul. Golęcińskiej do parkingu przy stadionie żużlowym i wejścia do parku od strony tej ulicy. Wjazd i wyjazd północnym odcinkiem ul. Warmińskiej odbywać się będą wahadłowo, wyłącznie pod nadzorem osób upoważnionych.

28 i 29 października dojazd od strony ul. Golęcińskiej będzie możliwy w godz. od 16:00 do godz. 21:00, a od 30 października, z uwagi na zmianę czasu, w godz. od 15:00 do 21:00.

Parkowanie na ul. Golęcińskiej możliwe jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności - apeluje Miasto Poznań.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro