Reklama

Porwanie 14-latki w Poznaniu: 39-latce zawieszono władzę rodzicielską

fot. LT
fot. LT

Wracamy do sprawy porwania i zgwałcenia 14-latki w Złotnikach.

Jak podaje tvn24.pl, w środę odbyła się rozprawa w sprawie pozbawienia 39-letniej Pauliny K. władzy rodzicielskiej. Sąd postanowił odroczyć postanowienie do początku grudnia, ale w środę wydano postanowienie w trybie zabezpieczającym o zawieszeniu władzy rodzicielskiej kobiecie.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

39-latka i 17-latek zaangażowani w porwanie i zgwałcenie 14-latki trafili w lipcu do aresztu. Grozi im do 15 lat więzienia za to, że wspólnie i w porozumieniu uprowadzili i pozbawili wolności, stosowali przemocy w celu zmuszenia do określonego zachowania, zgwałcili ze szczególnym okrucieństwem oraz utrwalali przy pomocy telefonu komórkowego treści o charakterze seksualnym, w szczególności gwałt.

39-letnia kobieta ma troje dzieci, w tym 13-latkę, która uczestniczyła w porwaniu (córka wraz z 2 nastolatkami przebywa w schronisku dla nieletnich). Przypomnijmy, że powodem porwania miał być dług w wysokości 20 złotych i to, że 14-latka miała nazwać 39-latkę w wulgarny sposób.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
36.31 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro