Reklama

Litr oleju napędowego nawet za 8,5 zł. Tak ma być na Wszystkich Świętych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dawn McDonald / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dawn McDonald / unsplash.com

Benzyna też w górę.

Obecnie za litr oleju napędowego trzeba zapłacić średnio 8 złotych. Za benzynę płacimy średnio 6,85 zł (PB95). Zdaniem ekspertów z e-petrol.pl, to nie koniec. - Nasza prognoza cen dla detalicznego rynku paliw na nadchodzący tydzień zakłada dalsze podwyżki a przewidywane przedziały cenowe dla poszczególnych gatunków paliw wyglądają następująco: 6,89-7,11 zł/l dla benzyny 95-oktanowej, 8,12-8,31 zł/l dla oleju napędowego i 3,09-3,19 zł/l autogazu - podają.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Bardzo prawdopodobne jest, że następny tydzień, poprzedzający Wszystkich Świętych, przyniesie kolejne podwyżki na stacjach paliw. Jak podaje RMF FM, perspektywa 8,5 zł za litr oleju napędowego jest jak najbardziej realna. O mniej więcej złotówkę mniej prawdopodobnie zapłacimy za litr benzyny PB95. Co oczywiste - czekają nas dużo droższe wyjazdy na cmentarze niż przed rokiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro