Reklama
Reklama

Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił rowerzystę na przejeździe rowerowym. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. "Olbrzymie korki"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14:00 na Szczepankowie.

Jak poinformowali nas Czytelnicy - W Szczepankowie miał miejsce poważny wypadek. Auto ciężarowe potrąciło rowerzystę na pasach. Czekają na policję i karetkę. Poszkodowany leży na ziemi, udzielono mu pierwszej pomocy - pierwsza wiadomość wpłynęła tuż przed godziną 15:00.

Druga wiadomość, która pojawiła się w tym samym czasie od drugiego Czytelnika brzmiała następująco - Chyba poważny wypadek na rondzie na zjazd na Szczepankowo/Pokrzywno. Wylądował śmigłowiec LPR. Olbrzymie korki, Pokrzywno i Torowa stoi w miejscu.

Jak podaje WTK - Dyżurny wielkopolskich strażaków poinformował nas, że rowerzysta wjechał pod ciężarówkę. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Prowadzono resuscytację rowerzysty, jednak zmarł on na miejscu.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji kom. Maciej Święcichowski potwierdza tragiczne wydarzenie - Samochód ciężarowy potrącił rowerzystę, który niestety poniósł śmierć. Na miejscu zdarzenia pracuje również prokurator. Wyjaśniany jest przebieg zdarzeń.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro