Reklama
Reklama

Sklepy Żabka zostaną spolonizowane? Tak sugeruje Jarosław Kaczyński

Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe / archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe / archiwum

Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił o tym podczas spotkania z mieszkańcami Puław.

- Wiecie państwo na pewno co to jest Żabka? Sklepy Żabka być może też zostaną wykupione. Idziemy w tym kierunku - zaanonsował w Puławach Jarosław Kaczyński. Jak wyjaśnił, podjęto decyzję o odkupieniu od funduszu amerykańskiego sieci elektrycznych linii kolejowych. - Ten sam fundusz jest właścicielem Żabki - przyznał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Sieć Żabka powstała w Poznaniu i to w naszym mieście ma swoją główną siedzibę. Od dwóch lat zajmuje biura na terenie Nowego Rynku. Pracuje tu 800 osób. Tylko w Wielkopolsce, wraz z franczyzobiorcami, zapewnia 3000 miejsc pracy, a w całym kraju 20 tysięcy miejsc pracy.

Tvn24.pl, zapytał sieć Żabka o to, czy rzeczywiście planuje się "spolonizowanie" sieci. Odpowiedź jest krótka. - Wypowiedź (prezesa Kaczyńskiego - przyp.red.) nie odnosi się do żadnego konkretnego procesu z naszym udziałem - zapewnia Żabka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro