Reklama

140 zarzutów dla dilerki z powiatu leszczyńskiego. Działała w kilku powiatach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Sprzedawała głównie amfetaminę i metamfetaminę.

Wszystko zaczęło się na początku lipca. Wówczas policjanci z Gostynia wpadli na trop 37-latki z powiatu leszczyńskiego, która sprzedała marihuanę mieszkańcowi Gostynia. W jej mieszkaniu znaleziono 80 gramów m.in. metamfitaminy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Kryminalni kontynuowali działania operacyjne. Byli przekonani, że kobieta ma na sumieniu znacznie więcej niż tylko jednorazową sprzedaż w Gostyniu. Nie mylili się - wyjaśnia gostyńska policja. - Z ustaleń gostyńskich policjantów wynika, że kobieta handlowała amfetaminą i metamfetaminą na terenie powiatów gostyńskiego, krotoszyńskiego, rawickiego i leszczyńskiego. Do pierwszej sprzedaży narkotyków, doszło w grudniu 2021 roku, a ostatniej w czerwcu 2022 roku - dodaje.

Pod koniec września 37-latce postawiono 140 zarzutów udzielania substancji narkotycznych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także zarzut posiadania substancji psychotropowych w ilości blisko 80 gramów.

Grozi jej do 10 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro