Reklama

Na Chwiałce poczujemy już powiew zimy. W weekendy można się poślizgać

fot. Adam Ciereszko / POSiR
fot. Adam Ciereszko / POSiR

Podobnie jak w poprzednich latach na początku jesieni Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji będą udostępniały lodowisko na ślizgawki w weekendy.

"Bliżej zimy w grafiku lodowiska pojawi się więcej godzin dla publiczności także w dni powszednie" - zapewnia dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Łukasz Miadziołko. "Po zakończeniu niezbędnych prac powróci także możliwość wypożyczenia u nas łyżew" - dodaje.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Trwający remont nie utrudni wypożyczania kasków, dostępne będą też misie do nauki jazdy na łyżwach.

Ceny biletów na ślizgawki na razie pozostają takie same jak w poprzednim sezonie. "45-minutowa tercja to koszt 13 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny). Osoby, które zakupią bilet na dwie tercje, mogą liczyć na promocję: 22 zł (bilet ulgowy) i 25 zł (bilet normalny)" - zapowiada Filip Borowiak, rzecznik POSiR i dodaje, by przed wizytą zawsze sprawdzić, w jakich godzinach obiekt będzie dostępny.

"Obiekt jest bowiem bazą treningową dla wielkopolskich klubów sportowych oraz szkół i studentów AWF-u. Odbywają się na nim rozgrywki hokejowe i zawody łyżwiarskie" - tłumaczy.
Ślizgawki na Lodowisku Chwiałka będą się odbywały do wiosny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
41.45 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro