Reklama
Reklama

Otwarcie 28. sklepu Lidl Polska w Poznaniu

Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 29 września, Lidl Polska otworzy swój kolejny obiekt w Poznaniu przy ulicy Szwedzkiej 10 A, w centrum handlowym Homepark Franowo. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach "Ryneczku Lidla" (w tym także szeroki wybór BIO), pieczywa bez konserwantów z "Piekarni w sercu Lidla", a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: "Pikok" - wędliny, "Pilos" - nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w "Strefie Wege", jak również kosmetyków marki "Cien". W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Poznaniu, zlokalizowany w Homepark Franowo, przy ulicy Szwedzkiej 10 A, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1091 mkw. W obiekcie zostaną zatrudnione 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z ok. 98 miejsc parkingowych dedykowanych klientom Lidl Polska lub z miejsc należących do centrum handlowego. W dniu otwarcia na klientów będą czekać wyjątkowe atrakcje, w tym ciepła kawa, stoiska z watą cukrową, malowanie buziek.

"Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus, ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay" - podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in.:
- odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych
-oświetlenie led.

Powyższe rozwiązania mają na celu zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl w Poznaniu, przy ul. Szwedzka 10A,

godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 6:00 - 22:00
niedziele handlowe: 9:00 - 18:00
Liczba miejsc parkingowych: ok. 98 oraz miejsce należące do centrum handlowego
Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1091 mkw.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
24℃
13℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.78 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro