Reklama
Reklama

Kapitalna inwestycja!

Kawalerka w cenie 225 000 zł ? A może mieszkanie 2 - pokojowe za 281 000 zł ? Ta niepowtarzalna okazja czeka na Ciebie zaledwie kwadrans drogi od Poznania!

Jadąc na północ w kierunku Obornik po kwadransie docieramy do malowniczego wzgórza, skąd rozpościera się cudowny widok nie tylko na panoramę miasta, lecz również na ... Twoją przyszłość.

W ramach projektu oddaliśmy już ponad 600 mieszkań, z czego większość nabywców to osoby lokujące swój kapitał. Aktualnie w naszej w ofercie zostały ostatnie mieszkania 2 i 3 pokojowe w 5 - kondygnacyjnym budynku wyposażonym w windę, z terminem odbioru wyznaczonym na kwiecień 2023r. Podobnie jak dotychczas lokale będą jasne i przeszklone, wnętrza komfortowe i ustawne. Dodatkowe okno w salonie czy w aneksie kuchennym, zwiększą dostęp światła dziennego co doda energii i pozwoli rozpocząć każdy nowy dzień uśmiechem. Wszystkie mieszkania parterowe mają przynależne ogródki, a te usytuowane na wyższych kondygnacjach - przestronne balkony. Koszty utrzymania nieruchomości są niskie, a o teren wspólny zadba wspólnota mieszkaniowa.

Osiedle Widokowe w Bogdanowie jest idealnym miejscem do inwestowania. Bezustannie rosnący popyt na mieszkanie do wynajęcia w okolicach Obornik powoduje, że ryzyko związane z inwestycją jest znikome. Powodem, dla którego Osiedle Widokowe jest tak atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym jest fakt, iż cena zakupu jest nieporównywalnie niższa niż w Poznaniu. Na Osiedlu Widokowym jest to możliwe już od 225 000 zł. Dla porównania - w Poznaniu alternatywne mieszkania to wydatek rzędu ok. 440 000 zł! Godny podkreślenia jest fakt, że cena najmu utrzymuje się na satysfakcjonującym poziome z tendencją wzrostową. Przykładowo, wynajęcie mieszkania 2 - pokojowego na Osiedlu Widokowym to wydatek rzędu około 1700 zł miesięcznie, a więc Twoja inwestycja powinna zwrócić się w całości po zaledwie 14 latach !

Atrakcyjności naszej ofercie nadaje również dogodna komunikacja. Przypomnijmy, Bogdanowo to malownicza miejscowość oddalona zaledwie kwadrans drogi na północ od Poznania, z drugiej strony sąsiaduje bezpośrednio z Obornikami. Jednym z atutów jest węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej tuż przy osiedlu, skąd w zaledwie 30 minut komfortowo i wygodnie dojedziemy do dworca głównego w Poznaniu, przy Centrum Handlowym Avenida. Dodatkowo w ciągu dnia odbywa się kilka kursów autobusowych z Obornik łącząc Bogdanowo z pętlą Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Z samego osiedla kursuje autobus do Obornik. Dzieli nas zaledwie 10 minut drogi od Zachodniej Obwodnicy Poznania. Najmłodsi mieszkańcy swój azyl znajdą w nowoczesnym przedszkolu publicznym, zlokalizowanym na terenie osiedla, gdzie zapewniona jest bezpłatna opieka dla ok. 150 maluchów. Liczne ścieżki rowerowe, rezerwat przyrody, kąpielisko miejskie, sąsiedztwo Puszczy Noteckiej to tylko niektóre z naszych atutów.

Połączenie tak dogodnej lokalizacji z niską ceną zakupu daje szansę na spełnienie marzeń o własnym M w prężnie rozwijającej się okolicy.

Inwestorem jest BGR Deweloper, firma rodzinna z blisko 30 - letnim doświadczeniem w branży budowlanej zarówno na rynku krajowym jak i niemieckim.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.widokowe.com oraz do kontaktu telefonicznego: 883 204 205.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
20.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro