Reklama

Na 3 dni Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w największy rynek w Polsce

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Włodzimierz Hoppel
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Włodzimierz Hoppel

Ruszają targi Smaki Regionów. Impreza potrwa od 24 do 26 września.

Na targi Smaki Regionów do Poznania przyjadą wystawcy z całej Polski, by zaprezentować swoje regionalne przysmaki. Na swoich stoiskach poszczególne województwa prezentować będą najsmaczniejsze rarytasy swojego regionu. "Mamy ponad 180 wystawców, reprezentujących każdy segment branży spożywczej. Mówimy tu o napojach alkoholowych, bezalkoholowych, serach, nabiale, mięsie oraz słodyczach" - mówił podczas konferencji prasowej wiceprezes Zarządu Grupy MTP, Filip Bittner.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jak, co roku organizatorzy zapewniają, że przygotowano mnóstwo atrakcji. Co ważne, zwiedzający będą mogli zakupić produkty najwyższej jakości, niespotykanej w popularnych marketach. Z kolei ważnym dla wystawców punktem targów jest konkurs o medal Smaków Regionów, do którego zgłosiła się rekordowa liczba, aż 90 firm.

Wydarzenie odbędzie się w Pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście od ulicy Bukowskiej/Grunwaldzkiej. Wstęp wolny!

Godziny otwarcia:
Sobota, 24 września 2022 w godzinach 10:00 - 18:00
Niedziela, 25 września 2022 w godzinach 10:00 - 18:00
Poniedziałek, 26 września 2022 w godzinach 10:00 - 17:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro