Reklama
Reklama

AKADEMOS - przedszkole i żłobek w jednym miejscu!

Rozpoczynając swoją przygodę z AKADEMOS w żłobku, dziecko przechodzi proces adaptacyjny tylko raz i bezstresowo może pozostać w tej samej placówce aż do ukończenia 6 roku życia!

AKADEMOS to publiczne przedszkole i niepubliczny żłobek na terenie gminy Suchy Las. Tuż za północną granicą Poznania, na nowym osiedlu Złotniki Park troszczymy się o wszechstronny rozwój, edukację oraz beztroską zabawę dzieci w wieku 1 - 6 lat.
Obiekt główny dysponuje 9 przestronnymi, klimatyzowanymi salami dydaktycznymi, własnym ogrodem, placem zabaw i dwupoziomową kuchnią. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszą ofertą uruchomione zostały kolejne oddziały przedszkolne oraz żłobek, w specjalnie zaadaptowanym i zmodernizowanym budynku.


Przedszkole jest placówką publiczną, w związku z czym zapewniamy 5 godzin całkowicie bezpłatnej opieki w ciągu dnia, natomiast każda kolejna rozpoczęta godzina pobytu dziecka to koszt rzędu 1 zł. Opieka nad sześciolatkami jest całkowicie bezpłatna. W żłobku natomiast świadczone będą usługi w ramach jednostki niepublicznej, a czesne oszacowano na 1100 zł miesięcznie. Naszą ofertę wyróżnia fakt, że nie pobieramy opłaty wpisowej.
Zarówno do wydatków związanych z pobytem dziecka w przedszkolu jak i żłobku należy doliczyć koszt wyżywienia. W tym zakresie oferujemy pakiety całodzienne lub połowiczne, uwzględniamy też diety bezbiałkowe, bezglutenowe, wegetariańskie oraz indywidualne, wykluczające wybrane alergeny. Posiłki przygotowywane są na miejscu w kuchni zlokalizowanej w siedzibie głównej obiektu.
Mając na względzie potrzeby rodziców pracujących, w trosce o komfort i wygodę, zarówno przedszkole jak i żłobek czynne są w dogodnym wymiarze godzin, od 6.30. do 17.30.


Nasza kadra to osoby kreatywne z dużym potencjałem, dlatego każdego dnia wiele się u nas dzieje. Cyklicznie gościmy policjantów, strażaków, strażników miejskich. Odwiedził nas też kontroler ruchu lotniczego, mistrz pszczelarski, pielęgniarka oraz pracownicy ZGK. Sporo podróżujemy, byliśmy na licznych wycieczkach, m.in. odwiedziliśmy wrocławskie ZOO, a podróże te dofinansowane są przez organ prowadzący, więc koszt ponoszony przez rodziców jest w połowie rekompensowany. Regularnie doposażamy obiekt w nowe zabawki oraz pomoce dydaktyczne, a każda z grup ma swój własny ogródek, gdzie pod troskliwą opieką personelu dzieci uprawiają warzywa i owoce. U nas nie ma miejsca na nudę, dlatego wszystkie maluchy są szczęśliwe i uśmiechnięte. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by wspomnienia z beztroskiego okresu dzieciństwa były jak najpiękniejsze i aby nasi absolwenci zapamiętali je na długie lata oraz pielęgnowali aż do późnej dorosłości.

Publiczne Przedszkole oraz Niepubliczny Żłobek AKADEMOS
Złotniki, ul. Lazurytowa 3/ Łagiewnicka 2
62-002 Suchy Las
Tel. 515 169 083
www.akademosprzedszkole.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
11.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro