Reklama
Reklama

Klub Fitness został zamknięty z dnia na dzień. Klienci z opłaconymi karnetami "odbijają się od drzwi"

fot. Saturn Fitness Malta/Facebook
fot. Saturn Fitness Malta/Facebook

Napisała do nas w tej sprawie klientka klubu.

Klub Fitness Saturn Malta, mieszczący się w Galerii Malta został zamknięty z dnia na dzień nie informując o tym klientów. W czwartek jeszcze klub działał, wczoraj już nie. Klienci odbijają się od drzwi, na których jest lakoniczny komunikat, że klub z dniem 15.09.2022 zamknięty, a informacje będą na Facebooku. Na stronie facebook Saturn Fintess Malta Poznań trudno jednak szukać jakichkolwiek informacji o przyczynie zamknięcia. Pojawiają się jedynie komentarze wściekłych klientów. Najbardziej bulwersujący jest fakt, że każdy zapłacił za karnet, a o powodach zamknięcia cisza. Sprawa wygląda na podejrzaną, czyżby niewypłacalność? - Wiadomość od Czytelniczki wpłynęła do nas w sobotę o godzinie 11:50.

Na stronie Saturn Fitness Malta w sobotę o godzinie 12:00 pojawił się komunikat od właścicieli klubu: "Drodzy Klubowicze. Ze względów niezależnych od nas zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia klubu w C.H. Malta z dniem 16.09.2022. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wam powodzenia w dalszej sportowej drodze z całego serca. Każdemu Klubowiczowi, który opłacił karnet za wrzesień zostanie dokonany proporcjonalny zwrot za okres od 16 września do 30 września. Za karnety płatne z góry zostanie dokonany zwrot od 16 września do zakończenia umowy."

Klub prosi o wyrozumiałość, ponieważ, jak twierdzi, sytuacja także dla nich nie jest łatwa.

Coraz więcej przedsiębiorstw zamyka swoje działalności. Jak podaje Business Insider - W I połowie br. do rejestru CEIDG wpłynęło o blisko 26 proc. więcej wniosków dotyczących zamknięcia działalności gospodarczej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Ponadto liczba wniosków o zawieszenie działalności wzrosła o przeszło 39 procent. Zdaniem ekspertów, na te zjawiska wpływają różne czynniki, w tym Polski Ład. Nie brakuje też prognoz, że w drugiej połowie bieżącego roku będzie jeszcze więcej zamykanych biznesów.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny wiatr w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 200 zgłoszeń
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
5.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro