Reklama
Reklama

Magda Gessler zakończyła kuchenne rewolucje w wielkopolskiej restauracji. "To były ciężkie dni"

fot. Kulinarna Warszawka/ Facebook, prywatne archiwum.
fot. Kulinarna Warszawka/ Facebook, prywatne archiwum.

Chodzi o restaurację w "Kulinarnej Warszawce" znajdującej się w Kępnie.

Od środy lokal nosi nową nazwę nadaną przez restauratorkę "Bar Sztuka na Raz".

Pod lokalem licznie gromadzili się zainteresowani mieszkańcy, którzy choć przez chwilę chcieli dostrzec popularną restauratorkę - poinformował portal OSTROW24.tv. Magda Gessler zmieniła nie tylko nazwę restauracji, ale również wystrój i kolor wnętrza. Obecnie w lokalu panuje pastelowy róż.

Zanim doszło do finałowej kolacji, kelnerki wyruszyły do potencjalnych konsumentów z promocją. W kuchni dominuje mięso. Jak dowiedzieli się dziennikarze ostrowskiego portalu, "Bar Sztuka na Raz" będzie czynny od najbliższej soboty 17 września.

Emisja odcinka z lokalem w Kępnie będzie dopiero za kilka tygodni. Smakosze mogą sami ocenić kuchenne zmiany odwiedzając lokal w Kępnie, natomiast w premierowym odcinku właściciele usłyszą opinię klientów, którzy byli na oficjalnej kolacji wieńczącej odcinek.

Właściciele lokalu w mediach społecznościowych oficjalnie poinformowali o zakończeniu kuchennych rewolucji - Drodzy Klienci i Przyjaciele dawnej "Kulinarnej Warszawki", oficjalnie możemy poszczycić się tym, iż w ciągu ostatnich paru dni przeszliśmy metamorfozę za sprawą Pani Magdy Gessler i jej "Kuchennych Rewolucji". Od dziś nosimy nazwę "Bar Sztuka na Raz". To były trudne dni, pełne wyrzeczeń i ciężkiej pracy, jednak mamy nadzieję, że docenicie nasz trud i zagościcie w naszych progach.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro