Reklama
Reklama

MPK wciąż szuka kierowców. Przyjmą również osoby bez uprawnień do kierowania autobusem

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

Pod warunkiem, że chcą takie kwalifikacje zdobyć i pracować dla miejskiej spółki.

Już od dawna MPK w Poznaniu boryka się z brakami kadrowymi, przez co wypadają poszczególne kursy. Miejska spółka zachęca od wielu miesięcy potencjalnych pracowników do współpracy. Mile są widziane osoby posiadające prawo jazdy kat. D, ale ci, którzy na tę chwilę nie posiadają takiej kategorii, mogą ją nabyć.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy, a w sobotę zapraszamy na nasze stoisko informacyjne. Jeśli ktoś rozważa pracę w MPK Poznań, ale nie jest zdecydowany, zapraszamy w sobotę, 17 września na rondo Kaponiera (poziom -1, od strony ul. Święty Marcin) w godzinach od 11.00 do 16.00. Na stoisku będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, poznać procedurę rekrutacyjną, zapoznać się z wymaganiami na poszczególne stanowiska, a także porozmawiać z kierowcą i motorniczym o realiach pracy - informuje Agnieszka Smogulecka rzecznik prasowy MPK.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
87.69 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro