Reklama
Reklama

Miało być wzmocnienie komunikacji miejskiej, a wypadają kursy? "Zniknęły kanary"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Napisał do nas w tej sprawie Czytelnik.

W poniedziałek informowaliśmy o tym, że ZTM wzmocni transport publiczny przed czwartkowym meczem Lecha z Austrią Wiedeń. Mecz rozpoczyna się o godzinie 21:00. Zarząd Transportu Miejskiego chcąc ułatwić kibicom dotarcie na mecz, a jednocześnie zachować dotychczasową jakość podróżowania dla pozostałych pasażerów wprowadził między innymi transport bardziej pojemnymi autobusami oraz uruchomił dodatkowe kursy tramwajowe.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W czwartek o godzinie 20:05 napisał do nas Czytelnik - Szumne zapowiedzi o wzmocnieniach, a tymczasem wypadają nawet te kursy przedmeczowe! To już jest gruba przesada co się dzieje?! Jedyny plus, choć marne to pocieszenie, że i "kanary" zniknęły z poznańskiej komunikacji.

Jak się okazuje, kontrolerzy pracują zgodnie z harmonogramem i nie zniknęli, natomiast MPK wciąż boryka się z brakiem kadrowym wśród kierowców. Na stronie czytamy ogłoszenia zachęcające kierowców do podjęcia pracy w komunikacji publicznej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro