Reklama
Reklama

Kolejny wielkopolski WORD odwołuje egzaminy na prawo jazdy

fot. WORD Konin
fot. WORD Konin

Tym razem w Koninie.

O problemach pisaliśmy już w tym tygodniu. Najpierw do ogólnopolskiego protestu dołączyli egzaminatorzy z Leszna, a teraz z Konina. - Uprzejmie informuję, że w związku z przyłączeniem się do Ogólnopolskiej akcji protestacyjnej egzaminatorów zatrudnionych w WORD w Koninie,wszystkie egzaminy praktyczne ustalone na dzień 15-16.09.2022 roku (czwartek i piątek) nie odbędą się. Będą natomiast, przeprowadzane tylko egzaminy teoretyczne zgodnie z ustalonym harmonogramem. Osoby, których egzaminy zostały odwołane proszone są o kontakt telefoniczny (63 240 20 31) z Biurem Obsługi Klienta w celu wyznaczenia nowego, dogodnego terminu egzaminu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszam - podano w oficjalnym komunikacie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W Lesznie egzaminy nie odbywają się już od środy. Pozostałe wielkopolskie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego (w Poznaniu, Kaliszu i Pile) funkcjonują normalnie, ale to może się zmienić.

To już kolejna odsłona protestu egzaminatorów WORD, którzy domagają się podwyżek oraz zmian w archaicznym, ich zdaniem, systemie egzaminowania i szkolenia kierowców. W sierpniu protest dotknął m.in. osób, które miały podejść do egzaminu na prawo jazdy w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro