Reklama
Reklama

Budują węzeł przesiadkowy. Od czwartku zmiany w organizacji ruchu!

fot. PIM
fot. PIM

Na granicy Poznania i Plewisk trwa budowa węzła przesiadkowego z bezkolizyjnym przejazdem pod torami kolejowymi.

Na 15 września zapowiedziana jest zmiana organizacji ruchu dla pieszych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"Wyłączony z ruchu zostanie chodnik po wschodniej stronie ul. Grunwaldzkiej, na odcinku od ul. Piwoniowej do łącznika między ulicami Szarotkową i Grunwaldzką. Przejście możliwe będzie zachodnią stroną ul. Grunwaldzkiej" - informują urzędnicy PIM i apelują, by zwracać uwagę na obowiązujące oznakowanie.

Ruch samochodów pozostaje bez zmian. "Ze względu na roboty związane z przebudową ul. Piwoniowej, ulica ta pozostaje zamknięta na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Szarotkowej. Nadal kierowcy poruszający się między Poznaniem i Plewiskami mogą korzystać z tymczasowego przejazdu kolejowego w ciągu ul. Grunwaldzkiej" - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
87.69 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro