Reklama

"Dramat" na pętli Górczyn. "Autobusy mają około 30 minut opóźnienia"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Powiadomił nas o tym w piątek o godzinie 17:15 Czytelnik.

Korki na pętli PKM Górczyn, opóźnienia autobusów już powyżej 30 minut. Dramat! - napisał zirytowany Czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak już wcześniej informowaliśmy tutaj na ul. Głogowskiej doszło do karambolu, zderzyły się trzy samochody, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Dodatkowo jest pierwszy dzień weekendu, co również przyczynia się do powstania utrudnień w ruchu. Większość kierowców wyjeżdża z miasta.

Dziś na ul. Głogowskiej staliśmy chyba z 40 minut. Widać, że jest początek weekendu. Dużo samochodów na drodze wyjazdowej z miasta. Wystarczy, że ktoś się zagapi, nie przejedzie na zielonym i ruch zatrzymuje się - powiedziała Czytelniczka, która dziś o po godzinie 17:00 jechała w stronę Lubonia.

Dodatkowo od 1 września rozpoczął się remont nawierzchni jezdni na ulicy Zgoda.

W celu zminimalizowania utrudnień komunikacyjnych prace zostaną podzielone na trzy etapy. Wiąże to się ze zmianami organizacji ruchu. Miejski Inżynier Ruchu informuje, że od 1 do 5 września 2022 r. wyłączony zostanie jeden pas ruchu po północno-zachodniej stronie ul. Zgoda na odcinku od pl. Zbawiciela do skrzyżowania z ul. Albańską. Jednak utrzymany zostanie ruch w obu kierunkach - poinformował ZDM w Poznaniu.

Wszystko stoi, autobusy mają problem z wjazdem i wyjazdem na pętlę - informuje w tej sprawie Czytelniczka Anita.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro