Reklama
Reklama

Prace na ul. Święty Marcin. Na którą posesję nie wjedziemy?

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. PIM

Na odcinku od ul. Ratajczaka do Al. Marcinkowskiego wraz z Al. Marcinkowskiego do pl. Wolności kontynuowane są prace nawierzchniowe.

Od 1 września tramwaje mogą wjeżdżać z ul. Podgórnej w Al. Marcinkowskiego i wykonać manewr zawracania, by zabierać pasażerów z okolic Kupca Poznańskiego. W ostatnich tygodniach prace koncentrują się na układaniu nawierzchni jezdni i chodników na ul. Św. Marcin. Z tego względu wjazd na ulicę od ul. Piekary oraz dojazdy do poszczególnych posesji są zamykane, o czym mieszkańcy są informowani przez wykonawcę.

Do 10 września (piątek) ul. Święty Marcin będzie zamknięta między ul. Piekary a ul. Ratajczaka, w tym samym czasie niemożliwy będzie wjazd do posesji nr 19, 26 i 28. W dniach od 7 do 10 września zamknięty będzie wjazd do posesji przy ul. Św. Marcin nr 30. W tym czasie wykonywana będzie nawierzchnia z kostki kamiennej na chodniku. Z kolei od 8 do 9 września zamknięty będzie wjazd na posesję przy Al. Marcinkowskiego nr 21. W tym czasie wykonywane będą prace drogowe - informują przedstawiciele PIM.

W dniach 12 do 22 września także przewidziane jest wyłączenie z ruchu ul. Św. Marcin na odcinku od ul. Piekary do Al. Marcinkowskiego, gdzie będzie wykonywana nawierzchnia kamienna drogi - dodaje.

Według zapewnień, po zakończeniu robót danego dnia wykonawca w miarę możliwości przywraca przejazd.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
6℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro