Reklama
Reklama

Świecą się wszystkie latarnie. "Patowa sytuacja". Nikt nie obsługuje awarii

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Chodzi o ulicę Naramowicką, odcinek od Lidla do ulicy Sarmackiej.

Czytelniczka napisała do nas w tej sprawie w niedzielne południe - Czy w Poznaniu w taki sposób oszczędzamy energię? Na ulicy Naramowickiej świecą się Wszystkie latarnie o 12:00 w południe.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W takiej sytuacji zawsze awarie należy zgłaszać do odpowiednich służb. Zadzwoniliśmy w tej sprawie na całodobowy numer ZDM - Jeśli chodzi o oświetlenie i latarnie na Naramowickiej, to my tego nie obsługujemy. Trzeba zwrócić się do Enea - powiadomił nas pracownik obsługujący infolinię.

Zgodnie ze wskazówką, skontaktowaliśmy się z Enea dzwoniąc na całodobowy numer alarmowy - To jest nowe oświetlenie, my tego nie obsługujemy. Trzeba zgłosić to ZDM - informował nas pracownik Enea, ale kiedy wytłumaczyliśmy, że ZDM odesłał nas do Enea stwierdził, iż jest to patowa sytuacja, ponieważ oświetlenie na Naramowickiej jest nowe i być może odpowiada jeszcze za nie firma, która je montowała.

Tymczasem - jak relacjonuje nam Czytelniczka - lampy wciąż się świecą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro