Reklama
Reklama

'Marsz o Wolność' wystartował z ronda Starołęka. "Precz z fałszywymi testami"

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

W sobotę o godzinie 12:00 rozpoczął się kolejny marsz organizowany przez Justynę Sochę.

"Globaliści, terroryści! Precz z fałszywymi testami! Wolność, wybór, a nie przymus! - takie hasła towarzyszą uczestnikom marszu. Uczestnicy żądają wyciągnięcia konsekwencji wobec osób, które wprowadziły przymusowe szczepienia i, według nich, fałszywe testy na covid-19. Protestujący cytują słynne słowa Grzegorza Brauna wypowiedziane w sejmie - Będziesz wisiał.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Zjednoczone środowiska aktywistów, ekspertów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, dziennikarzy oraz przede wszystkim zwykłych ludzi, którzy swoimi codziennymi decyzjami pokazali gdzie jest granica, której nie pozwolą przekroczyć, osiągnęliśmy wiele. Zatrzymanie trzech niebezpiecznych projektów w sejmie, w tym dotyczący powszechnych certyfikatów, zatrzymanie powszechnego podawania preparatów małym dzieciom, wygrane w sądach dotyczące zgromadzeń i maseczek, w tym wpływ na świadome decyzje ponad połowy Polaków - napisała Justyna Socha w mediach społecznościowych.

Protestujący maszerują przez Rondo Rataje ul. Królowej Jadwigi w stronę placu Andersa. Na końcu trasy przewidziane jest wystąpienie Ryszarda Wolbacha, Kamila Stopera Stobieckiego oraz Ivana Komarenko.

O godz. 15:00 przy ul. Ogrodowej 12 ma się rozpocząć konferencja pt. "Debata: Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?" z udziałem m.in. dr Katarzyny Bross Walderdorff z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psycholog Jolanty Toporowicz, Marcina Roli z wRealu24, dr Mariusza Blochowiaka z pozaparlamentarnej komisji śledczej Ordo Medicus mecenas Anny Kubali oraz Adama Kani z poselskiej komisji śledczej Norymberga 2.0.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro