Reklama
Reklama

Młodzież zasnęła na chodniku po wypaleniu podejrzanego skręta. "Ścięło ich z nóg"

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Jantaaa/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Jantaaa/pixabay.com

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek w Kaliszu.

Jak informuje portal kalisz24.info, problem dopalaczy w Kaliszu jest coraz większy i tak naprawdę nigdy nie zniknął. Na dużych osiedlach daje się tam zauważyć coraz więcej młodzieży, która zachowuje się nienaturalnie. Są pobudzeni jak po narkotykach. Handlują podejrzanymi środkami na środku chodnika. Najgorsza sytuacja, o której doskonale wiedzą kaliscy policjanci jest w rejonie ulic Dworcowej, Górnośląskiej i Podmiejskiej. Tam niemal każdego dnia pod budynkami wielorodzinnymi można natknąć się na "wymianę" - informuje kaliski portal.

Jedna z mieszkanek opowiedziała anonimowo dziennikarzom portalu kalisz24.info, że jako mieszkańcy boją się wracać do własnych mieszkań, ponieważ klatki schodowe są okupowane przez pobudzoną narkotykami młodzież, która często nie ma na sobie górnej części odzieży. Mieszkanka zauważyła również, jak młodzież rozdaje zawiniątko, a potem palą to w grupkach, jak papierosy.

W czwartek dwóch młodych mężczyzn zasnęło na chodniku po wypaleniu podejrzanego skręta. Na miejscu interweniowała policja oraz ratownicy medyczni.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro